DUK

Mūsų dažnai klausia:

1Kaip galite mums padėti pradedant verslą užsienyje?
Pirmiausia, suplanuosime Jūsų ir CONSOLTA specialistų susitikimą, kad galėtume išklausyti Jūsų mintis ir planus, patarsime.
Antra, padėsime ir pradėsime rūpintis Jūsų įmonės registracija užsienyje.
Ir galiausiai, pasirūpinsime Jūsų įmonės ir Jūsų darbuotojų mokestiniais klausimais užsienyje.
2Kokiose šalyse dirbate ir teikiate paslaugas?
Šiuo metu bendradarbiaujame su verslo konsultantais, buhalterinėmis bei audito kompanijomis ne tik Lietuvoje, bet ir Belgijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje. Jeigu planuojate ir norite pradėti verslą šiose šalyse – mes Jums padėsime žengti pirmyn!
3Norime investuoti Lietuvoje. Koks turėtų būti pirmasis veiksmas?
Pirmiausia, Jūs turite turėti ir pateikti mums savo verslo išlaidų ataskaitą, priklausomai nuo to, kokia veikla Jūs užsiimate. Antra, įvertinus Jūsų išlaidas turėsite pasirinkti Lietuvos regioną, kuriame norėtumėte investuoti ir pradėti savo verslą. CONSOLTA padės Jums visuose investavimo etapuose, pradedant vietos parinkimu, žmogiškųjų išteklių paieška, baigiant konsultacijomis jau pradėjus vykdyti veiklą.
4Kokie dokumentai yra reikalingi norint atidaryti UAB Lietuvoje?
Jums tereikia parašyti įgaliojimą CONSOLTA specialistams ir pateikti savo paso kopiją, visa kitą padarysime mes. Parengsime visus reikalingus dokumentus ir per 5 – 10 d. Jūsų įmonė bus atidaryta!
5Kada galime su Jumis susitikti?
Suderinus susitikimo detales džiaugsimės galėdami Jus aplankydami Jūsų biure.
6Kokiu būdu galime su Jumis susisiekti?
Susisiekti su CONSOLTA specialistais galite: el. paštu info@consolta.lt , telefonu +370 672 897 38 arba socialinės medijos pagalba. Pradėjus bendradarbiauti pas Jus atvyksime kartą arba du kartus per savaitę, arba dažniau, jeigu matysime, kad tai būtina. Bendravimas tokiu būdu leidžia mums būti Jūsų įmonės įvykių epicentre, tai mums leidžia greičiau atsakyti į klausimus, išspręsti iškilusias problemas.
7Pradėjome bendradarbiauti su klientu iš Olandijos, teikiant personalo įdarbinimo paslaugas, klientas prašo turėti NEN4400-2 sertifikatą. Kas yra NEN4400-2 sertifikatas ir kodėl jis reikalingas?
NEN 4400 – 2 sertifikatas yra rekomenduotinas užsienio įmonėms, kurios savo veiklą vykdo Olandijoje. Turėdamos šį sertifikatą įmonės deklaruoja, kad laikosi Olandijos įstatymų, įsipareigojimų darbuotojams, įmonės garantuoja, kad yra užtikrinama tvarkinga mokesčių, audito ir finansų apskaita, atsižvelgiant į darbo teisės reikalavimus. Jeigu Jūsų įmonė turės NEN4400 – 2 sertifikatą, Jūsų klientas bus tikras, kad laikotės Olandijos darbo teisės įstatymų.