CONSOLTA teikia kvalifikuotas konsultacijas verslui – finansų modeliavimo, mokesčių planavimo ir apmokestinimo klausimais.

Stengiamės pasiūlyti geriausias paslaugas Lietuvoje, Belgijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Jūsų sėkmei sukurti, apsaugoti ir užtikrinti

KUO GALIME BŪTI NAUDINGI?


Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo patirtimi dirbdami tiek su mažomis, tiek su didelėmis įmonėmis.

Mes mylime tai, ką darome

APIE CONSOLTA


Derindami kūrybiškumą ir preciziškumą sukuriame pasirinkimus geriausiam rezultatui pasiekti.

CONSOLTA specializuojasi teikiant kvalifikuotas konsultacijas verslui – finansų modeliavimo, mokesčių planavimo ir apmokestinimo klausimais. Stengiamės suteikti geriausias paslaugas, kurios atitiktų Jūsų lūkesčius!

PAGRINDINIAI ŽINGSNIAI SĖKMĖS LINK


howitworks_11

Norėdami sužinoti kaip CONSOLTA gali padėti Jums šiandien, aptarti Jūsų verslo ateities perspektyvas, skambinkite, parašykite mums el. laišką arba susitikime Jums patogiu metu.

howitworks_22

Išsiaiškinę Jūsų poreikius, CONSOLTA specialistai paruoš verslo modelį - gidą, atsižvelgiant į mokesčių, dokumentų registravimo ir licencijų reikalavimus Jūsų vykdomo ar planuojamo verslo užsienio šalyje.

howitworks_33

CONSOLTA ne tik padės paruošti dokumentus, bet Jums pageidaujant dirbsime kartu iki abi puses tenkinančio rezultato.

howitworks_44

Jūsų verslas suformuotas remiantis optimaliais mokesčių ir teisės aktais. Linkime sėkmės, startuojant!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


1Norime investuoti Lietuvoje. Koks turėtų būti pirmasis veiksmas?
Pirmiausia, Jūs turite turėti ir pateikti mums savo verslo išlaidų ataskaitą, priklausomai nuo to, kokia veikla Jūs užsiimate. Antra, įvertinus Jūsų išlaidas turėsite pasirinkti Lietuvos regioną, kuriame norėtumėte investuoti ir pradėti savo verslą. CONSOLTA padės Jums visuose investavimo etapuose, pradedant vietos parinkimu, žmogiškųjų išteklių paieška, baigiant konsultacijomis jau pradėjus vykdyti veiklą.
2Pradėjome bendradarbiauti su klientu iš Olandijos, teikiant personalo įdarbinimo paslaugas, klientas prašo turėti NEN4400-2 sertifikatą. Kas yra NEN4400-2 sertifikatas ir kodėl jis reikalingas?
NEN 4400 – 2 sertifikatas yra rekomenduotinas užsienio įmonėms, kurios savo veiklą vykdo Olandijoje. Turėdamos šį sertifikatą įmonės deklaruoja, kad laikosi Olandijos įstatymų, įsipareigojimų darbuotojams, įmonės garantuoja, kad yra užtikrinama tvarkinga mokesčių, audito ir finansų apskaita, atsižvelgiant į darbo teisės reikalavimus. Jeigu Jūsų įmonė turės NEN4400 – 2 sertifikatą, Jūsų klientas bus tikras, kad laikotės Olandijos darbo teisės įstatymų.
3Kokiose šalyse dirbate ir teikiate paslaugas?
Šiuo metu bendradarbiaujame su verslo konsultantais, buhalterinėmis bei audito kompanijomis ne tik Lietuvoje, bet ir Belgijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje. Jeigu planuojate ir norite pradėti verslą šiose šalyse – mes Jums padėsime žengti pirmyn!
4Kokie dokumentai yra reikalingi norint atidaryti UAB Lietuvoje?
Jums tereikia parašyti įgaliojimą CONSOLTA specialistams ir pateikti savo paso kopiją, visa kitą padarysime mes. Parengsime visus reikalingus dokumentus ir per 5 – 10 d. Jūsų įmonė bus atidaryta!

NAUJIENOS IR STRAIPSNIAI


2016-11-26

OLANDIJA

OLANDIJA Nuorodos įmonėms, komandiruojančioms darbuotojus į Olandiją – svarbi informacija užsienio įmonėms dirbančioms Olandijoje. Atsižvelgiant į naujausią Olandijos Socialinių reikalų ir užimtumo ministerijos informaciją apie komandiruojamus […]
2016-11-26

NORVEGIJA: 2016-11 naujausios žinios

NORVEGIJA: 2016m. Lapkričio mėn. mokesčių kalendorius įmonėms. Lapkričiui prasidėjus, remiantis Norvegijos Mokesčių administracijos informacija, CONSOLTA Jūsų verslui primena, kaip mokesčių mokėtojui svarbias lapkričio mėnesio datas: Lapkričio […]
2016-11-26

SUOMIJA: 2016-11 naujausios žinios

SUOMIJA: 2016m. Lapkričio mėn. mokesčių kalendorius įmonėms Lapkričiui prasidėjus, remiantis VERO SKATT (Suomijos mokesčių inspekcija) informacija, CONSOLTA primena Jūsų verslui, kaip mokesčių mokėtojui, svarbias lapkričio mėnesio […]
2016-10-02

NORVEGIJOS NAUJIENOS

Spalio mėn. mokesčių kalendorius įmonėms Baigiantis rugsėjui, remiantis Norvegijos mokesčių administracijos informacija, CONSOLTA primena Jūsų verslui, kaip mokesčių mokėtojui, svarbias spalio mėnesio datas:   Spalio 5 […]

Turite klausimų?
+370 672 897 38
info@consolta.lt

arba

Klauskite Čia

Prašome užpildyti visus laukelius

Patikrinkite čia, jei esate ne spameris