Susisiekite su mumis

Dėl konsultacijos laiko su mumis galite susisiekti:

info@consolta.lt 

+37067289738 

I – V

09:00 – 17:00

Klaipėda

Klaipėda
Rekvizitai

UAB Consolta
Įmonės kodas: 303464368
PVM mokėtojo kodas: LT100008991119
Įmonės kodas Nyderlanduose (KVK): 73197122
Įmonės kodas Norvegijoje (NUF): 921807228

Ne, nepadedame steigti įmonių užsienio šalyse ir šiuo klausimu nekonsultuojame, bet mes galime įregistruoti jau egzistuojančių juridinių asmenų filialus Nyderlanduose, Suomijoje, Norvegijoje.

Trečiųjų šalių piliečių komandiravimui taikomi griežtesni reikalavimai dokumentacijos bei darbo laiko klausimais. Trečiųjų šalių piliečiams, turintiems LLG arba D vizą gautą Lietuvoje, užsienio valstybėje leidžiama dirbti ne ilgiau nei 90 dienų per 180 dienų (reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo valstybės, į kurią jis yra komandiruojamas). Jeigu yra poreikis, kad darbuotojas užsienio valstybėje dirbtų ilgiau nei šis terminas, jam turi būti suteiktas tos šalies leidimas dirbti.

Mokesčių mokėjimo prievolę apsprendžia dvigubo apmokestinimo įišvengimo sutartys (DAIS) su užsienio valstybėmis bei kiti Lietuvos ir užsienio valstybių teisės aktai. Ar jūsų įmonė privalo mokėti mokesčius užsienio valstybėje priklauso nuo daug skirtingų faktorių: tai, kokią veiklą joje vykdote, kokia darbų trukmė, kokius darbuotojų dokumentus turite (A1 pažymėjimai), kokia yra jūsų sutartis su užsakovu ir tai, ar užsienio valstybėje sudarote nuolatinę buveinę. Kiekvienos įmonės situacija yra individuali, todėl jei abejojate, ar turite mokėti tam tikrus mokesčius užsienio valstybėje – pasikonsultuokite su mumis.